Vali Seddar Yavuz’a Ulaşabilirsiniz

Sosyal Medyadan iletilen sorunları cevaplıyor, çözüm bulmaya çalışıyorum. Vatandaşlarımız bana Facebook ve Messenger üzerinden ihbar ve şikayetlerini bildirebilirler. Vatandaşlarımızın ihbar ve şikayetlerini ve karşılaştıkları sorunlarını bana en hızlı şekilde iletmelerini sağlamaktır.
Tv52’de her hafta canlı olarak ekranlara gelen “Ordu Meydanı “ programının konuğu olan Vali Seddar Yavuz sosyal medyayı takip ettiğini ve buradan şikayetleri değerlendirdiğini söyledi.
Ordu’ya geldikten sonra bana bu yolla istek ve şikayetlerini bildiren vatandaşlarımıza, randevu vermek ya da ilgili kurum ve kuruluş müdürlerimize yönlendirmek suretiyle birçok vatandaşımızın sorununu çözdüğümü söylemek isterim. İletişim araçlarının bu denli geliştiği çağda, her zaman, her yerde olmanıza gerek olmayabilir. Ama yine de halkla sürekli iletişim halinde olmak, gözümüzün, kulağımızın her daim şehirle yaşaması gerekir.
Bir şehre geldiğimizde güneşin doğuşunu ve batışını izlemiyorsanız, gece ne olup bittiğine dair şehirden haberimiz yoksa, o şehirde valilik dahil herhangi bir görev yapılması mümkün değildir. Biz, şehrin sevinciyle sevinecek, üzüntüsüyle üzülecek, o şehri kendi doğduğumuz topraklardan üstün tutmak zorundayız.
Bütün genç meslektaşlarıma, vali yardımcılarımız ve kaymakam arkadaşlarımıza nasihatimiz da budur. En az Ordulular kadar Orduluyuz. Ordulu olmak zorundayız. Ordu’da karşılaştığımız her ne sorun varsa bu sorun bizim sorunumuzdur. Bana iletilen sorunların hepsini tek tek cevaplıyor, çözmeye gayret ediyorum” şeklinde yanıtladı.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir